СТАТУС

медичний центр

(096) 400-0303 інші наші телефони

Інші телефони

(093) 806 - 0303 (096) 400 - 0303
Зворотній дзвінок

Ми працюємо для Вас

Пн-Пт   з 9:00 до 19:00
Сб         з 9:00 до 16:00
Нд         з 9:00 до 15:00


Кваліфіковані послуги
за прийнятною ціною

Фіброгастродуоденоскопія (ФГДС, гастроскопія) — один з найважливіших і інформативних методів діагностики патологій стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. Суть методу полягає в тому, що через рот пацієнта вводять гастроскоп (ендоскоп) - трубку невеликого діаметру, на кінці якої знаходиться мікрокамера. Цей метод дозволяє детально розглянути слизову стравоходу, шлунка та дванадцятипалої кишки. При наявності змін слизової лікар відразу ж бере біопсію для гістологічного дослідження.

Лише за результатами гастроскопії і гістологічного дослідження лікар-гастроентеролог може виставити такі діагнози, як езофагіт, гастрит, виразкова хвороба, поліпи та інші. Цей метод дозволяє своєчасно виявити таке підступне захворювання як рак шлунка.

Під час проведення гастроскопії можливо також визначення рівня кислотності шлункового соку (рН-метрія), визначення наявності бактерій Helicobacter Pylory, які сприяють розвитку виразкової хвороби.

Важливо розуміти, що рівного за інформативністю та доступності методу на даний момент не існує, і тільки це дослідження дозволяє лікарю встановити точний діагноз. Ендоскопічне обладнання вдосконалюється з кожним роком, трубка ендоскопів стає все тоншою, а, отже, процедура - менш неприємною.

З метою полегшення проведення процедури - зменшення неприємних відчуттів і пригнічення блювотного рефлексу - перед дослідженням проводиться місцеве знеболення.

Протипоказання до дослідження:

 • аневризма аорти;
 • серцева і легенева недостатність;
 • стадія загострення шлунково-кишкового захворювання;
 • психічні порушення (можливе проведення дослідження під загальним наркозом).
Ефективне проведення ендоскопічного дослідження шлунку можливе тільки натщесерце.

В гастроентерології активно використовується також ендоскопічне дослідження кишківника, яке називається фіброколоноскопія. Цей метод дозволяє обстежити слизову товстого кишківника.

 

 

Ультразвукове дослідження (УЗД) — це один з найсучасніших методів діагностики. Абсолютно нешкідливий і безболісний, не надає негативного впливу метод інструментальної діагностики часто призначається в плановому порядку.

Даний метод діагностики дозволяє досліджувати внутрішні органи і тканини в реальному часі на екрані монітора. Технологія роботи УЗД заснована на застосуванні ультразвукових хвиль, які відбиваються від різних тканин усередині організму і тим самим створюють зображення та дозволяють побачити органи людини в тривимірному зображенні з високою роздільною здатністю.

У медичному центрі СТАТУС проводяться УЗД дослідження двох видів:

 • сканування («звичайне» ультразвукове дослідження),
 • доплерографія.
Доплерографія базується на застосуванні ефекту Доплера - зміна довжини хвилі при відображенні від рухомих предметів та дозволяє вивчати явища, що відбуваються в кровоносних судинах.

УЗД може застосовуватися не тільки для діагностики захворювань, але і для спостереження вже виявлених патологій, для оцінки ефективності проведеного лікування.

Для УЗД деяких органів потрібна передпроцедурна підготовка. Наприклад, для УЗД сечового міхура потрібно його наповнення. Для УЗД органів черевної порожнини потрібно спорожнення кишківника.

Для УЗД інших органів, наприклад - щитовидної залози, передпроцедурна підготовка не потрібна.

Ультразвукове дослідження у вагітних

Ультразвукове дослідження, завдяки своїй безпеці, є невід'ємною процедурою для всіх вагітних. УЗД при вагітності дозволяє діагностувати вагітність на ранніх термінах, дослідити розвиток плода, вчасно виявляти розвиток різних патологій - контролювати перебіг вагітності.

Які основні види УЗД діагностування проводятся

У нашому багатопрофільному медичному центрі СТАТУС Ви зможете пройти:

 • УЗД органів малого тазу (досліджуються матка, її придатки, піхву, яєчники);
 • УЗД органів черевної порожнини (досліджуються селезінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, печінка);
 • УЗД молочних залоз;
 • Узі заочеревинного простору;
 • УЗД щитовидної залози;
 • УЗД передміхурової залози;
 • УЗД поверхнево розташованих структур;
 • УЗД суглобів.

У медичному центрі СТАТУС встановлено найсучасніший УЗД апарат TOSHIBA Aplio MX (Японія), який поряд з високим професіоналізмом лікаря дозволяє дуже точно діагностувати різні захворювання.

 

 

Обстеження проводиться пацієнтам від 1 року.

УЗД щитовидки 500 грн
УЗД молочних залоз 500 грн
УЗД суглобів (плечі, коліна) 500 грн
УЗД серця 500 грн
УЗД судин шиї 500 грн
УЗД судин кінцівок 500 грн
УЗД черевної порожнини 500 грн

 

 

На відміну від УЗД, застосування рентгенівського випромінювання має специфічні обмеження і протипоказання. Однак, у багатьох випадках саме рентгенологічне дослідження є найбільш ефективним. Ця методика допомагає виявити широкий спектр патологічних змін різних органів і систем.

Рентгенологічне дослідження використовується при діагностиці травматичних ушкоджень скелета, дозволяючи визначити точну локалізацію ураження, поширеність процесу, діагностики захворювань легень і середостіння, функціональних порушень шлунково - кишкового тракту і сечових шляхів, виявлення наявності чужорідних тіл.

Показання для проведення рентгенологічного дослідження:

 • ушкодження кісток і суглобів;
 • ушкодження органів грудної клітки;
 • хвороби сечовидільної системи;
 • захворювання шлунково - кишкового тракту;
 • хвороби придаткових пазух носа;
 • лікування та протезування зубів.

У компетенцію лікаря рентгенолога входить проведення флюорографії, що дозволяє виявити захворювання на туберкульоз або інші патології легенів. Флюорографія необхідна для отримання медичних довідок і при проходженні медичного огляду.

Медичний центр СТАТУС — клініка володіє власним рентгенологічним відділенням з новітнім комп'ютеризованим рентген-апаратом.

 

 

Фолікулогенез 200 грн
ФГДС + бактеріоскопія мазка
ФГДС без досліджень 600 грн